Nadstandardní aktivity MŠ

Nadstandardní aktivity našich školek

Vážení rodiče, do odvolání jsou na MŠ zrušeny všechny nadstandardní aktivity - kurzy keramiky, angličtiny, plavání. Informace o předplacených kurzech najdete ► zde

V rámci celé MŠ probíhají v odpoledních hodinách nadstandardní aktivity pro předškoláky.

V letošním roce je dětem nabídnuta:

• ANGLIČTINA - ( 2 x týdně po 30 min. - cena se platí vždy za pololetí u lektorky pí. Vachalcové) - výuka dětí po skupinkách. Informace na třídách.
  • PLAVÁNÍ - ( 1x týdně - cena dle ceníku plaveckého bazénu za počet lekcí v pololetí + doprava do plaveckého bazénu v Kralupech nad Vltavou.
  • KERAMIKA s pohádkou a kineziologickým cvičením - kurz vedený lektorkou E. Turkovou ( 1x týdně - 2-3 skupiny (podle zájmu dětí) po 45 min.)

Přednost účasti na těchto aktivitách mají předškoláci . Mladším dětem jsou tyto aktivity nabídnuty podle zájmu, případně na doplnění počtu do skupin. Informace najdete na nástěnkách v šatnách jednotlivých tříd.

► Zpět na úvodní stranu